اعضاء تیم

امین افرندنژاد

رئیس هیئت مدیره

شرکت ساختمانی افرند با هدف ارائه خدمات متمایز در صنعت ساختمانی و دکوراسیون داخلی، با بیش از سه دهه سابقه درخشان به کمک تیم مجرب فنی مهندسی و با بهره گیری از راهکار های بهینه در ساخت و مدیریت بر سازه بزرگ، توانسته پروژه های عظیمی در سراسر کشور با سرعت و دقت بالا ارائه دهد.

این شرکت به منظور اطمینان از انجام خدمات مطابق با نیاز های کارفرما و با توجه به بودجه تعیین شده و زمان مشخص شده، خدمات جامع و کاملی را در سطح قابل توجهی به کارفرمایان به حیطه کاری مشابه ارائه خواهد داد.

شرکت ساختمانی افرند به عنوان یک شرکت به نام و توانمند در صحنه فعالیت های بزرگ عمرانی، با تکیه بر دانش و سوابق علمی و تخصصی اعضای خود سعی در اجرای دقیق و موفق کلیه پروژه ها نموده و تاکنون نیز در این امر به صورت چشم گیری موفق بوده است.

طراحی جدید و مدرن با استاندارد های روز دنیا و استفاده بهینه از زمین، ساختمان، هزینه و زمان اجرا و برآورد های هوشمندانه توسط تیم تخصصی شرکت بهار سازه افرند باعث شده که این شرکت با سابقه طولانی و درخشان در صنعت ساختمانی بهترین راهنمایی و مشاوره را در خدمت شما عزیزان قرار دهد.

شرکت ساختمانی افرند به عنوان شرکتی پیشرو و در جهت ارائه خدمات تخصصی و همگام با استاندارد های بهتر دنیا خدمات وسیعی در این صنف و به تمامی کارفرمایان و فعالان این صنف ارائه می دهد.

این شرکت نوآوری و بهبود مستند و قابل اطمینان را دستور کار خود قرار داده و با درک صحیح از نیاز های حال و آینده و ارائه خدمات نوین توانسته با تلاش و فعالیت مداوم با حفظ احترام به ارباب رجوع و تکریم مشتریان کارنامه درخشانی برای مجموعه از نظر کیفیت خدمات با در نظر گرفتن آرمان های مشتریان و جلب رضایت آنان فراهم کند.

 

شرکت ساختمانی افرند

خانه از پای بست آباد است


تهران - خیابان نلسون ماندلا (جردن) - خیابان گلشهر - ساختمان گلشهر - پلاک ۲۲ - طبقه ۸ - واحد ۳۲